Password Manager Free

Password Manager Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile sahip olduğunuz her türlü bilgiyi ve şifreyi güvenle saklayabilirsiniz.

Gün geçtikçe daha fazla kullanıcı bilgisine ve şifreye sahip oluyoruz fakat bunları güvenli bir şekilde depolamak sorun olabiliyor. İşte bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz bir program olan Password Manager Free ile tüm bilgilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde tüm bilgileriniz güvenle saklayabilir ve ihtiyacınız olduğu zaman erişebilirsiniz. Uygulamada farklı giriş metodları mevcut. Uygulamanın en ilgi çeken yanı ise AES 256-bit şifreleme algoritmasını kullanması. Bu sayede tüm bilgileriniz güvenle saklıyor ve herhangi bir üçüncü parti erişimini engelliyor.

Uygulamaya bilgi girmek çok kolay ve hızlı. Dilediğiniz zaman bilgilerinizi girebilir ve korumaya alabilirsiniz. Password Manager Free içerisinde sakladığınız bilgileri ve şifreleri WiFi veya iTunes üzerinden yedeklemenize de imkan tanıyor. Bu sayede cihazınızı kaybettiğiniz durumlarda bu yedeklenmiş bilgileri kullanabilirsiniz.

YORUMLAR