React Mobile 4.0.0 (ios)

React Mobile

React Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

React Mobile, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir kişisel güvenlik uygulaması.

React Mobile, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz mükemmel bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama kişisel güvenliğinden endişe eden kullanıcılara hitap ediyor. Güvenliğimizi tehdit eden durumlarda kullanmamız üzere geliştirilmiş React Mobile'da ihtiyaç duyabileceğimiz her fonksiyona yer verilmiş.

Uygulamanın çalışma mantığı, kullanıcının kendini tehdit altında hissettiği durumlarda güvendiği kişilere haber vermesine olanak sağlama üzerine kurulu. Cihazınızda React Mobile yüklüyse yardım almak istediğiniz kişilere direkt olarak haber verebiliyorsunuz. Uygulamanın en iyi yanı konumumuzu GPS üzerinden takip etmesiz ve haber verdiğimiz kişilere bu bilgiyi aynen aktarması.

Uygulamada dikkatimizi çeken birkaç nokta var;

  • Follow-Me özelliği ile anlık konum takibi yapıyor
  • Dünya çapında güvenlik desteği
  • Facebook ve Twitter'da alarm verebilme özelliği
  • Yerel güvenlik birimlerine haber verebilme

Uygulamanın çalışma özellikleri pratik dinamikler üzerine kurulmuş. Durumun aciliyetini paylaşmak istediğimiz kişilerle tek bir butonla iletişim kurabiliyoruz. Sade ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip olan React Mobile, kişisel güvenliğinden endişe duyduğu durumlarda kullanabileceği bir uygulama arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR