Disconnect 5.18.17 (windows)

Disconnect

Disconnect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,149

  • Üretici

    Disconnect

Disconnect, bir çok en iyi Chrome eklentisi listesine girmeyi başaran bir internet güvenliği ve bilgi koruma eklentisi.

Disconnect, sizi gizli gizli takip ederek bilgilerinizi ve yaptığınız arama sonuçlarını ele geçiren siteleri tespit edip görüntülemenizi ve aynı zamanda engellemenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Chrome eklentisi. Yaptığınız aramaları korumakla yetinmeyen Disconnect aynı zamanda açacağınız sitelerin açılma hızlarında yüzde 30'a varan performans artışı sağlıyor.

Hem bir çok arama ve bilgi kaydeden siteyi engelleyeceğiniz hem de sitelere daha hızlı giriş yapabileceğiniz Disconnect ufak bir eklenti olmasına rağmen yapğtığı işlerin çok büyük olduğunu söyleyebilirim. Özellikle internet üzerinde özgürlüğe ve gizliliğe önem veren kullanıcıların mutlaka kullanması gerekiyor.

Eklenti engellemiş olduğu sitelere yeşil bir tik işareti atıyor. Bunun anlamı sitenin güvenilir değil, arama sonuçlarınızı ve aktivitelerinizi takip ettiği için engellenmiş olduğudur. Siz de internet sayfalarını daha hızlı açmak ve aynı zamanda kişisel gizliliğinizi korumak istiyorsanız Disconnect'i ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı öneriyorum. Eklentiyi kullanabilmek için bilgisayarınızdatarayıcı olarak Chrome kullanmanız gerekiyor. Eğer Chrome kullanmıyorsanız buraya tıklayarak hemen Chrome'u da ücretsiz edinebilirsiniz.

Normal web siteleri dışında sosyal medya siteleri içerisindeki bilgi toplama işlemi yapan siteleri de tespit edebilen Disconnect, tespit edilen siteler hakkında sizlere detaylı bilgiler sunuyor ve dilerseniz bu siteleri engelleme şansı veriyor. Ayrıca kullanmaktan keyif aldığınız fakat bilgilerinizi topladığını bildiğiniz siteler için beyaz liste oluşturarak bu sitelerin otomatik engellenmesini engelleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR