Feedly Mini 34 (windows)

Feedly Mini

34
Feedly Mini
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    291

  • Üretici

    Feedly

Feedly Minii en popüler RSS servisi olan Feedly'yi daha rahat ve pratik şekilde kullanabilmenizi sağlayan basit ama yararlı bir eklenti.

Feedly Mini, Feedly hesabınıza kolayca erişmenizi sağlayarak istediğiniz siteleri Feedly'ye hızlıca ekleme ve sosyal medya üzerinden kolayca paylaşımlar yapma gibi imkanlar sunan başarılı bir Google Chrome eklentisi. Ücretsiz olarak sunulan bu eklenti ile daima Feedly ile ilgili işlem yapabiliyorsunuz.

Yeni keşfettiğiniz içerik sitelerinden bir tanesini Feedly'e eklemek istediğinizde çubuk üzerinden kolayca gerçekleştirebildiğiniz gibi aynı zamanda sayfaları daha sonra okumak için kaydedebilir, e-posta olarak gönderebilir, tweet atabilir, Facebook'tan paylaşabilir ve Evernote'a kaydedebilirsiniz.

Feedly ile yaptığınız işlemleri daha pratik hale getiren Feedly Mini eklentisini tarayıcı olarak Google Chrome kullanan Feedly kullanıcılarının mutlaka denemesini tavsiye ediyorum. 15 milyondan fazla üyesi bulunan Feedly'i henüz kullanmadıysanız buraya tıklayarak erişebilirsiniz ve kendinize yeni bir hesap oluşturup hemen takip ettiğiniz tüm siteleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca Google Chrome'u da üzerine tıklayarak sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

1 Mb bile olmayan çok ufak bir eklenti Feedly Mini ile artık Feedly işlemlerinizi hem daha hızlı hem de daha pratik gerçekleştireceksiniz.

YORUMLAR