TeamViewer (Android)
TeamViewer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,187

  • Üretici

    TeamViewer

TeamViewer bilgisayarınızı mobil cihazınızdan kontrol etmenizi mümkün kılan bir mobil uygulama

TeamViewer nerede olursanız olun bilgisayarınıza erişmenize ve mobil cihazınız üzerinden onu kontrol etmenize imkan veren bir uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan TeamViewer temel olarak mobil cihazınız üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde uzak masaüstü bağlantısı kurarak bilgisayarınız üzerinde tam kontrol sağlamanızı mümkün kılıyor. Örnek bir senaryo olarak evinizde açık bıraktığınız ve uzun bir indirme işlemini tamamlamasını beklediğiniz bilgisayarınıza iş yerinizden veya okulunuzdan TeamViewer aracılığıyla erişebilir ve işlemin bitip bitmediğini denetleyebilir, dilerseniz bilgisayarınızı yeniden başlatabilir veya kapatabilirsiniz.

TeamViewer sadece bilgisayarınıza erişmenizi mümkün kılmanın yanında mobil cihazınız ve bilgisayarınız arasında dosya transferi yapmanızı da mümkün kılıyor. Yani TeamViewer'ı mobil cihazınız ve bilgisayarınız arasında kullanabileceğiniz bir kablosuz dosya transfer aracı olarak da kullanabilmeniz mümkün.

TeamViewer ile arkadaşlarınıza ve müşterilerinize yardımcı olabilmeniz de mümkün. uygulama sesli ve yazılı iletişim kurabilme imkanı veriyor, bu sayede masaüstüne eriştiğiniz arkadaşınıza veya müşterinize teknik destek sunabiliyorsunuz.

TeamViewer'ın alanındaki en başarılı yazılımlardan biri olduğu söylenebilir. Kullanıcılar kendilerine oluşturacakları kullanıcı hesapları altına farklı bilgisayarları kaydedebiliyorlar ve bu bilgisayarlara tek dokunuşla erişebiliyorlar. Uzun seyahatlere çıktığınızda TeamViewer aracılığıyla işlerinizi yürütebilir, ihtiyacınız olan dosyaları bilgisayarınızdan mobil cihazınıza taşıyabilirsiniz. TeamViewer tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir servis. TeamViewer ile uzak masaüstü bağlantısı yapacağınız bilgisayarda da TeamViewer programının kurulu olması gerekiyor. TeamViewer'ın Windows ve Mac sürümlerini bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

ARTILAR

Dosya transferi yapabilme

Bilgisayar üzerinde tam kontrol

Kolay bağlantı kurma

Sohbet özelliği

EKSİLER

YORUMLAR