Microsoft Edge 44.11.11 (ios)

Microsoft Edge

Microsoft Edge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    212

  • Üretici

    Microsoft

Microsoft Edge iOS İndir: Tüm cihazlarınız için tek tarayıcı

Microsoft Edge, iPhone/iPad’inizle Windows/Mac bilgisayarınız arasında senkronize çalışan modern görünümlü, hızlı ve güvenli internet tarayıcısı.

İzleme engelleme, AdBlock Plus, InPrivate mod gibi çevrimiçi gizliliğinizi korumaya yönelik özellikler sunan tarayıcı ile webde aradığınız içeriğe ulaşmak, görüntülemek ve yönetmek çok kolay. Uyumluluk, performans, özellik, her açıdan en iyi olan yeni Microsoft Edge tarayıcıyı kesinlikle denemelisiniz.

Windows 10 bilgisayarlarda varsayılan tarayıcı olan Chromium tabanlı web browser Microsoft Edge, iOS ve Mac sistemleriyle de harika bir uyum içerisinde. Favori siteleriniz, parolalarınız ve diğer kayıtlı verilerinizi cihazlar arasında güvenli bir şekilde eşitleniyor, hangi cihaza geçerseniz geçin güncel verilerinize ulaşıyorsunuz. İzleme engelleme özelliği webde gezerken farkında olmadan etkinliklerinizi takip etmeye başlayan, doğrudan erişemediğiniz web sitelerinden sizi koruyor. Gizli tarama modunda çerezler, geçmiş, otomatik doldurma bilgileri, geçici dosyalar, her şey kaydedilmiyor. AdBlock Plus (Ayarlar - İçerik Engelleyiciler’den açmanız gerekiyor) istenmeyen reklamları engellemenize yardımcı oluyor. Bing ile arama yaptığınızda ödüller kazanabiliyorsunuz ancak alışveriş özelliği sadece Amerika’da açık.

YORUMLAR