Dropbox 3.0.3 (Mac)
Dropbox
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16,450

  • Üretici

    Dropbox

İnternet ortamında verileri yedekleyerek istediğiniz kişilerle ortak paylaşım sağlayan Dropbox, çapraz platform desteğiyle çok pratik.

Çevrimiçi ortamda dosyaları yedekleyerek farklı bilgisayar ve mobil cihazlar arası senkronizasyon sağlayan Dropbox, pek çok kullancının vazgeçilmezleri arasında. Oldukça pratik bir kullanımı olan Dropbox çapraz paltform desteği sayesinde belgelerinizi her yerden erişilebilir hale getiriyor.

Programı yükledikten sonra oluşturulan klasör içerisine istediğiniz dosyayı atın anında internete yüklensin. Ardından istediğiniz başka bir bilgisayara da direkt olarak aynı dosya eklensin. Dilerseniz bir çalışma grubu içinde ortak bir klasör yaratarak çalışma dosyalarını bu klasör üzerinden paylaşabilirsiniz. Farklı işletim sistemlerinde de çalışabilen Dropbox ile dosya senkronizasyonu gerçekten çok kolay.

2GB'lık bir ücretsiz depolama alanı yaratmanıza olanak tanıyan Dropbox sayesinde dosyalarınızı internet üzerinde de tutabilir ve gerektiği zaman indirebilirsiniz. Ayrıca Dropbox kullanan arkadaşlarınızla dosya paylaşımı yapmanızı da sağlayan yapısı sayesinde dosya paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Önemli! Dropbox 3 GB'lık ücretsiz depolama alanının yanı sıra belirli bir ücrete 100 GB'lık bir depolama alanı da sunuyor.

Kurulum: Dropbox'ı indirip kurduktan sonra bir üyelik yaratmanız gerekiyor. Bu üyelikten sonra isterseniz program üretici adresinden senkronizasyon klasöründe tuttuğunuz dosyaları da görüntüleyebilir, paylaşabilir ve hatta silebilirsiniz.

ARTILAR

Ortak çalışma klasörü yaratma

Dosyaların eski düzenlemelerine geri dönebilme ve silinenleri kurtarabilme

Ücretsiz promosyonlarla depolama alanını arttırabilirsiniz

2 GB ücretsiz çevrimiçi depolama alanı

Pratik ve hızlı kullanım

EKSİLER

Depolama alanını artırmak ücretli

YORUMLAR