Instagram (windows)
Instagram
ÜCRETSİZ
9  
5  
1  
0  
0  
kullanıcı

Instagram Windows 10 PC İndir: Windows için Instagram uygulamasını indirin, Instagram fotoğraf videoları IGTV'ye masaüstünden hızlıca göz atın.

Instagram Windows 10 PC uygulamasını indirerek popüler fotoğraf paylaşma uygulamasında paylaşılanları bilgisayardan takip edebilirsiniz. Telefondan giriş yapar gibi Instagram hesabınıza girdiğinizde takip ettiğiniz hesaplardan gelen fotoğraf ve videoları görebilir, yorum yapabilir, beğenebilirsiniz. Instagram'ı tarayıcı üzerinden kullanmak istemiyorsanız, resmi Instagram masaüstü uygulamasını Windows 10 bilgisayarınıza indirmelisiniz.

Instagram Windows İndir

Windows 10 bilgisayara sahipseniz Instagram'ı tarayıcı üzerinden kullanmak yerine uygulamasını indirerek tarayıcıyı açmadan hızlıca Instagram hesabınızı görüntüleyebilirsiniz. Oldukça sade tasarımlı olan Instagram Windows 10 uygulaması ile keşfette yeni hesapların fotoğraf ve videolarından ilham alır, en sevdiğiniz içerik üreticilerden daha uzun videolar için IGTV'ye göz atabilir, marka ve işletmeleri keşfedebilir, ürünler satın alabilirsiniz. Instagram masaüstü uygulamasında ne yazık ki Instagram Direct bulunmuyor, yani mesajlaşmak için Android telefon/iPhone'unuzu kullanmanız gerekiyor.

YORUMLAR