Microsoft Edge (windows)

Microsoft Edge

Microsoft Edge
ÜCRETSİZ
1  
1  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45,808

  • Üretici

    Microsoft

Microsoft Edge Chromium Türkçe indir: Windows 10 için en iyi web tarayıcısı

Chromium Microsoft Edge tarayıcı indirin ve Windows 10 için optimize edilen en iyi internet tarayıcının özelliklerini keşfedin! Dark mode ile gelen Microsoft Edge Chromium Türkçe indirme bağlantısı ile sunulmaktadır.

Windows, macOS, Android, iOS, tüm cihazlar için kullanılabilir olan yeni Microsoft Edge web tarayıcısı parolalarınızı, favori sitelerinizi, ayarlarınızı tüm cihazlar arasınızda otomatik olarak senkronize eder. Google Chrome’un sevilen özelliklerini de taşıyor.

Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 10’da varsayılan tarayıcı olan Microsoft Edge, Google Chrome ile aynı motorda çalışıyor; dolayısıyla Chrome’un özelliklerinin bazıları mevcut. Google Chrome eklentilerini de destekliyor. Ayrı olarak sadece güvenilir eklentilerin sunulduğu uzantı mağazası da bulunuyor. Güvenlik noktasında temel, dengeli ve katı olmak üzere üç seçenek sunan İzleme Engelleme özelliği, webdeki birçok izleyici türünü engelleyerek çevrimiçi gizliliğinizi koruyor. Progressive Web Apps desteği, web sitelerini uygulama olarak yükleyip kullanmanıza izin veriyor. Immersive Reader özelliği sayesinde tek tıkla sitedeki gereksiz her şey siliniyor, sadece içeriğe odaklanabiliyorsunuz. Collections özelliği, webde gördüğünüz bir içeriği hızlıca Word ve Excel’e gönderebiliyorsunuz.

YORUMLAR