Tencent Gaming Buddy 1.0 (windows)

Tencent Gaming Buddy

1.0
Tencent Gaming Buddy
ÜCRETSİZ
İndir
6  
2  
2  
0  
0  
kullanıcı

Windows bilgisayarınızda PUBG Mobile oynayın.

İlk olarak normal bilgisayar sürümüyle büyük ses getiren ve bir süre sonra Tencent tarafından mobil pazarına uyarlanan PUBG Mobile'ı artık bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Tencent şirketi tarafından çıkarılan uygulama sayesinde telefon veya tablete ihtiyaç duymadan klavye-mouse ikilisini kullanarak PUBG keyfine varabilirsiniz.

Çeşitli Android emülatörlerinde oynama şansı sunulan PUBG Mobile artık resmi olarak Windows üzerinde oynanabiliyor. Yapımcı şirket Tencent tarafından geliştirilen Tencent Gaming Buddy sayesinde PUBG'yi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlara göre daha yüksek performans sunabilen bu programda grafik kalitesi ise normal mobil oyun ile aynı seviyede. 

Bunun dışında şirket tarafından yapılan açıklamada mobil oyuncularla, bu program oyuncularının birbirleriyle eşleşmesi mümkün değil. Yani dokunmatik ekranlı bir oyuncuyla, bilgisayarda oynayan oyuncu aynı seviyede olmadığı için şirket tarafından bu duruma önlem alınmış. Kısacası telefon veya tablete sahip olmayan kişilerin de PUBG Mobile oynama şansına sahip olması güzel bir gelişme.

Tencent Gaming Buddy Özellikleri

 

  • PUBG Mobile'ı klavye ve mouse ile oynayın
  • Donma veya lag sorunu yaşamadan eğlenin
  • PUBG Mobile'ı ile aynı güncellemeleri alın
  • Bol eğlence, ücretsiz oyun keyfi

YORUMLAR