Dropbox 1.1.2.0 (winphone)
Dropbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  227

 • Üretici

  Dropbox

Dropbox Windows Phone uygulaması ile telefonunuzun dahili depolama alanında yer açabilir, dosyalarınıza dilediğiniz cihazdan erişebilirsiniz.

Dropbox, Windows Phone telefonunuza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bulut depolama servislerinden biri. Fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi ve önemli dokümanlarınızı Dropbox'a yüklediğiniz vakit hem Windows Phone telefonunuzun dahili depolama alanından yer kazanmış oluyor, hem de dosyalarınızı buluta yüklediğinizden diğer cihazlarınızdan da anında erişebiliyorsunuz. Öte yandan her dosyanın bir bağlantısı bulunduğundan paylaşacağınız dosyayı e-postaya eklemeden daha hızlı bir şekilde karşı tarafla paylaşabiliyorsunuz.

Kaydolduğunuzda ücretsiz 2GB depolama alanı veren Dropbox'ta dosyalarınızı internet bağlantısı olmadan da görüntüleyebiliyorsunuz. Bunun için dosyalarınızı favoriler listenize eklemeniz yeterli oluyor. Tabii ki Windows platformunun getirdiği sabitleme işlevi Dropbox Windows Phone sürümün de kullanılabiliyor. Sıklıkla kullandığınız dosyaları başlangıç ekranınıza sabitleyerek dosyalarınıza daha hızlı ulaşmanız mümkün.

Dünya genelinde en çok tercih edilen bulut depolama servisleri arasında olan Dropbox'ın resmi Windows Phone uygulaması temel özellikleri kullanımınıza sunuyor ve beta olarak sunulmadığından herhangi bir eksiği bulunmuyor.

Dropbox Özellikleri:

 • Fotoğraflarınıza, dokümanlarınıza, videolarınıza herhangi bir cihazdan erişin.
 • Kaydolduğunuzda 2GB ücretsiz depolama alanı kazanın.
 • Büyük boyuttaki dosyaları bağlantı ile kolaylıkla paylaşın.
 • Dosyaları favoriler listenize ekleyerek çevrimdışı görüntüleyin.

YORUMLAR