Home
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,250

  • Üretici

    galambalazs

Home, Facebook'un resmi uygulaması olarak ilgilendiğiniz içerikleri telefonunuzun ekranına getiren ve uygulamalarınız kolayca başlatmanızı sağlayan etkileyici bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Home, ilginizi çeken tüm içerikleri telefonunuzun ekranına taşıyarak görmenizi ve sosyal medyayı sürekli takip etmenizi sağlayan başarılı bir Android uygulamasıdır.

Facebook ve diğer uygulamalar üzerindeki en son haberleri, telefonunuzun kilit ekranında size gösteren uygulama sayesinde rahatça Facebook'u takip edebiliyorsunuz.

Facebook'un Android uygulaması ve Facebook Messenger ile birlikte birlikte çalışan uygulama Facebooktaki içerikleri kilit ekranında görmenizi , başka uygulamaları kullanırken chat yapmaya devam etmenizi ve favori uygulamalarınızı ana sayfa üzerinden direkt olarak açmanızı sağlıyor.

Uygulamayı kullanabileceğiniz Android cihazlar, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Note 2, Nexus 4, HTC First, HTC One X, HTC One X+ and HTC One ile sınırlıdır. Bu telefon modelleri dışında uygulamayı malesef kullanamıyorsunuz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Home uygulamasını biran önce telefonunuza yükleyerek sosyal ağları sürekli takip edebilirsiniz.

Not: Uygulamanın en son özelliklerinden faydanalabilmek için Android için Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarını güncellemelisiniz. Ayrıca Home uygulamasının son güncellemesi ile birlikte Facebook android uygulamasını kullananlar arasından seçilmiş belirli sayıdaki kullanıcı, Home uygulamanın yeni özelliğini deneme aşamasında. Bu yeni özelliklik ile birlikte Home uygulaması üzerinden Instagram, Flickr, Tumblr ve Pinterest üzerindeki resim ve içerikleri görüntüleyebileceksiniz. Testaşamaları tamamlandıktan kısa bir süre sonra tüm kullanıcılar için aktif edilcek olan özellik oldukça etkileyici ve güzel.

YORUMLAR