En Eğlenceli Uygulamalar - 2024

Eğlenceli uygulamalar sayesinde akıllı telefon ya da tablet üzerinden uzun süre boyunca keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hazırladığımız listede oldukça başarılı uygulamalar yer alıyor.

En Eğlenceli Uygulamalar - 2024

Eğlenceli uygulamalar sayesinde akıllı telefon ya da tablet üzerinden uzun süre boyunca keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hazırladığımız listede oldukça başarılı uygulamalar yer alıyor. Beğendiğiniz bir uygulamayı kolayca indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için çok fazla sayıda mobil uygulama yer alıyor. Bu uygulamaların bazıları gün içerisinde gerçekleşen olaylardan anında haberdar olmasını sağlarken bazıları ise eğlenceli zaman geçirmenize imkân tanıyor.

Eğlenceli Uygulamalar Listesi

 • 9GAG
 • Imgur
 • TikTok
 • Twitch
 • Spotify
 • Netflix
 • Twitter
 • FaceApp
 • YouTube
 • Snapchat
 • Voscreen
 • Instagram
 • Ugly Camera
 • YouCam Fun
 • Smule Sing! Karaoke
 • Voice Changer Free
 • Exxen
 • BluTV
 • Mondly

En eğlenceli uygulama önerileri listesinde yer alan hizmetlerin detaylarına aşağıdan bakabilirsiniz. 

9GAG

Eğlenceli uygulamalar arasında 9GAG de bulnuuyor. Uzun yıllardır popülerliğini devam ettirerek büyük bir başarının altına imza atan 9GAG, dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Web sürümünün yanı sıra Android ve iOS uygulamalarına da sahip olan 9GAG'de birbirinden eğlenceli GIF, mem ve video gibi içerikler bulunuyor.

Imgur

2009'dan yılından itibaren hizmet vermeye başlayan ve günümüzde hâlâ popülerliğini sürdüren Imgur'da tıpkı 9GAG'deki gibi yüzünüzü gülümsetebilecek GIF ve mem içerikleri yer alıyor. 10 milyondan fazla indirilen uygulamada içeriklere yorum yapabilme işlevi de bulunuyor.

TikTok

Eğlenceli uygulamalar arasında yer alan TikTok, kullanıcıların kısa videolar paylaşabilmesine imkân tanıyor. Uygulamanın içerisinde yer alan düzenleme araçları, videoların eğlenceli hâle gelmesini mümkün hâle getiriyor.

En Popüler TikTok Fenomenleri - 2024
SOSYAL MEDYA

En Popüler TikTok Fenomenleri - 2024

Kullanıcıların kısa videolar paylaşabilmesine imkân tanıyan TikTok isimli sosyal medya hizmetinde çok fazla sayıda içerik üreticisi bulunuyor.

Twitch

En iyi canlı yayın uygulamaları arasında yer alan Twitch'te ağırlıklı olarak oyun yayını yapılıyor fakat Sadece Sohbet ve Yeme İçme gibi kategoriler de bulunuyor. Başarılı arayüz sayesinde kolay kullanım sunan hizmette ister diğer yayınları izleyebilir isterseniz kendiniz de yayın yapabilirsiniz. Canlı yayınlarda yorum yapabilme imkânı da mevcut.

Spotify

Dijital müzik hizmeti denildiğinde akla ilk gelen hizmetlerden bir tanesi olan Spotify'ın kütüphanesinde çok fazla sayıda müzik ve podcast bulunuyor. Podcast tarafında oldukça eğlenceli içerikler bulunuyor. Bu içerikler sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Netflix

Netflix isimli dijital yayın platformunda dramdan korkuya maceradan komediye kadar çeşitli türlerde çok fazla sayıda yapım yer alıyor. Çok başarılı bir arayüze sahip olan hizmette yer alan yapımları izlemek için Netflix aboneliği satın almanız gerekiyor.

Twitter

İnsanların herhangi bir konu hakkında duygu ve düşüncelerini paylaşabildiği Twitter adlı sosyal medya platformunda eğlenceli paylaşım yapan hesaplar da mevcut. Bu paylaşımlar sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Platform üzerinden yazının yanı sıra GIF, video ve görsel de paylaşılabiliyor.

Bu Haftanın Gülme Krizine Sokan Tweetleri
SOSYAL MEDYA

Bu Haftanın Gülme Krizine Sokan Tweetleri

Günümüzde hemen hemen herkesin güncel olarak kullandığı sosyal medya platformlarının başında gelen Twitter, gün içerisinde birçok kişiyle etkileşimde bulunma şansı sunuyor.

FaceApp

En iyi yüz değiştirme uygulamaları arasında yer alan FaceApp'te yüz değiştirmenin yanı sıra gençleştirme, yaşlandırma, gülümseme ekleme, saç rengini ve stilini değiştirme gibi çeşitli özellikler bulunuyor. Bu özellikler sayesinde uygulamada keyifli zaman geçirebilmeniz mümkün.

YouTube

Dünyanın en popüler hizmetlerinden biri olan YouTube'da çok fazla sayıda video yer alıyor. Eğlenceli zaman geçirebilmenize olanak tanıyan platformda yemekten oyuna teknolojiden komediye kadar çeşitli türlerde video bulabilirsiniz.

Snapchat

Yapılan paylaşımların belirli bir süre sonra otomatik olarak silindiği Snapchat'te gerçek zamanlı olarak kullanılabilen yüz filtreleri bulunuyor. Bu filtreler sayesinde uzun süre eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Uygulamada ayrıca arkadaşlarınızla ister mesajlaşarak isterseniz görüntülü olarak iletişim kurabilirsiniz. Görüntülü arama özelliği 16 kişiye kadar destekliyor.

Voscreen

Eğlenceli uygulamalar listesinde yer alan Voscreen, yabancı dil öğrenmenize yardımcı oluyor. Başarılı bir arayüze sahip olan hizmette çizgi film, müzik videosu, film gibi içeriklerden çeşitli sahneler yer alıyor. Bu sahnelerde kullanılan ifadenin hangi anlama geldiğini bulmaya çalışıyorsunuz.

Instagram

Görüntü tabanlı sosyal medya platformu Instagram'da hesap oluşturma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar görseller ve videolar paylaşabiliyor. Hizmette oldukça eğlenceli içerikler mevcut. Bu içerikler sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğlenceli uygulamalar arasında yer alan Instagram'ın Hikayeler özelliğinde pek çok filtre yer alıyor.

Reels ve TikTok'ta Çalan Şarkılar Nasıl Bulunur?
NASIL YAPILIR

Reels ve TikTok'ta Çalan Şarkılar Nasıl Bulunur?

Instagram’da ve TikToK’ta bazı sesler hızlı bir şekilde trend ses listesinde zirvelere çıkıyor. Trend seslerin kullanıldığı videolar keşfete daha kolay düşebiliyor.

Ugly Camera

Keyifli vakit geçirmenize yardımcı olan bir diğer uygulama ise Ugly Camera'dır. Yüklediğiniz fotoğrafa çeşitli efektler uygulayarak görünümün biraz değişmesini sağlıyor. 10 milyondan fazla indirilen uygulamanın kullanımı da oldukça basittir. Popüler uygulamayı cihazınıza yükleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouCam Fun

10 milyonu aşkın indirme sayısıyla dikkat çeken YouCam Fun'da yer alan yüz filtreleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için geliştirilen uygulamada filtreler başarılı bir şekilde tasarlanmış. Eğlenceli program YouCam Fun'daki filtreleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Smule Sing! Karaoke

Kullanıcıların karaoke yapabilmesine imkân tanıyan Smule isimli uygulamada ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla beraber şarkı söyleyebilirsiniz. Dünya çapında oldukça popüler olan hizmetin şarkı kütüphanesinde geniş bir yelpaze mevcut. Uygulamada ayrıca ses efektleri de bulunuyor.

Voice Changer Free

Listemizin son sırasında ise Voice Changer Free yer alıyor. Eğlenceli zaman geçirmenize olanak tanıyan Voice Changer Free uygulaması sayesinde sesinize çeşitli efektler uygulayabilirsiniz. Çok basit bir kullanıma sahip olan hizmette erkek sesi, kadın sesi gibi çeşitli efektler bulunuyor.

Exxen

Exxen, dizileri ile ön plana çıkan popüler dijital yayın hizmetidir. Platformda Leyla ile Mecnun, Gibi, Sihirli Annem, İlginç Bazı Olaylar ve daha pek çok dizi bulunuyor. Dizilerin yanı sıra çeşitli belgeseller de mevcut.

BluTV

Popüler dijital yayın platformu BluTV; dizileri, filmleri ve belgeselleri sayesinde insanların uzun süre boyunca keyifli vakit geçirmesine imkân tanıyor. Dijital yayın hizmetinde Saygı, Alef, Game of Thrones, Masum, The Handmaid’s Tale ve 7Yüz dahil olmak üzere pek çok yapım bulunuyor.

Mondly

Mondly, eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda yabancı dil öğrenmenize imkân tanıyan bir uygulamadır. Yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında yer alan Mondly'de artırılmış gerçeklik (AR) özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde odanızda bir öğretmen varmış gibi ders alabiliyorsunuz.

En Popüler Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulamaları - 2024
MOBİL

En Popüler Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulamaları - 2024

Arkadaş bulma ve sohbet uygulamaları neler sorusunun yanıtını merak eden kişiler için popüler hizmetlerin yer aldığı bir liste hazırladık.

Eğlenceli uygulamaları listesinde yer alan hizmetlerin indirme bağlantılarına aşağıdan erişebilirsiniz.

YouTube

YouTube

YouTube, Google tarafından hazırlanan iPhone ve iPad'e resmi uygulaması.

ÜCRETSİZ
Exxen TV

Exxen TV

Exxen TV, filmler, diziler, belgeseller, yarışmalarla Netflix'e yerli rakip olarak gösteriliyor. Exxen izlemek için hemen App Store'dan uygulamasını indirin!

ÜCRETSİZ
TikTok

TikTok

Popüler musical.ly videolarını izleyin, kendi kısa videolarınızı paylaşın.

ÜCRETSİZ
BluTV

BluTV

BluTV, iPhone ve iPad'inizden canlı tv, film ve dizi izlemek için kullanabileceğiniz uygulamalardan biri.

ÜCRETSİZ
Snapchat

Snapchat

Snapchat, mobil cihazınızla yakaladığınız fotoğraf ve videoları anlık olarak paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

ÜCRETSİZ
X

X

X, en popüler sosyal medya araçlarından biri olan Twitter'ın Apple iOS uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Voice Changer Free

Voice Changer Free

Voice Changer Free ile sıkıcı ses kayıt uygulamalarını unutup yepyeni bir deneyime ortak olabilirsiniz. Uygulamada birçok farklı tipte efekt bulunmakta.

ÜCRETSİZ
YouCam Fun

YouCam Fun

YouCam Fun, iOS platformunda kullanılabilecek bir tür fotoğraf ve video filtreleme uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Twitch

Twitch

Twitch, kullanıcıların canlı yayın izleyebildiği ve kendi yayınlarını açabildiği bir eğlence uygulamasıdır. Sevdiğiniz içeriklere her daim ulaşabilir, yayıncıları takip edebilir ve abone olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Smule Sing! Karaoke

Smule Sing! Karaoke

Smule Sing! Karaoke ile iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kolayca karaoke partileri düzenleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Voscreen

Voscreen

Voscreen uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda videolar izleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Mondly

Mondly

Mondly uygulamasıyla 33 farklı dili oldukça hızlı ve etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Imgur

Imgur

Imgur, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz resmi Imgur uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
9GAG

9GAG

9GAG, dünyanın en popüler mizah sitelerinden birinin mobil uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Ugly Camera

Ugly Camera

Ugly Camera mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır

ÜCRETSİZ

YORUMLAR