Steam'de İndirmesi - Oynaması Ücretsiz En İyi PC Oyunları (2018)

2018’in en iyi oyunları listesinin ardından Steam’de oynaması ücretsiz en iyi oyunları paylaşıyoruz.

Steam'de İndirmesi - Oynaması Ücretsiz En İyi PC Oyunları (2018)

2018’in en iyi oyunları listesinin ardından Steam’de oynaması ücretsiz en iyi oyunları paylaşıyoruz. En çok indirilen - popüler Steam oyunlarını da içine alan 2018’in en iyi PC oyunları listesinde olmayan, indirmesi de oynaması da ücretsiz PC oyunlarını (Counter Strike: Global Offensive/CS:Go gibi) sizlerle paylaşıyoruz.

Steam’deki en çok satılan, en çok oynanan oynaması ücretsiz oyunları Popüler Steam Oyunları (2018) listemizde bir araya topladık. E-spor oyuncularının oynadığı, dünya genelinde turnuvaların düzenlendiği oyunlardan hemen herkesin oynadığı online oyunlara, bağımsız yapımcıların az bilinen ancak oynaması süper eğlenceli, keyif veren ücretsiz oyunlara farklı birçok PC oyunu listede yer alıyor. Farklı türde oyunların ortak yanı; indirmesi ve oynaması ücretsiz olması ve Steam'de en çok satan oyunlar listesinde olmaları.

Aşağıda listelenen bedava Steam oyunları arasından favorilerinizi bizlerle paylaşabilir, oynayıp listede görmediğiniz oyunları yorumda belirtebilirsiniz. En kısa sürede diğer ücretsiz PC oyunları arasına katılacaktır.

YORUMLAR