Discord 1.6.2 (Android)
Discord
ÜCRETSİZ
0  
2  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,593

  • Üretici

    Discord Inc.

Discord oyun içi sohbet için kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır

Discord oyunculara arkadaşlarıyla oyun içerisinde kolay bir şekilde sesli sohbet ve yazışma yapma imkanı tanıyan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabilecğeiniz bir uygulama olan Discord sahip olduğu grup sohbet imkanı, farklı sohbet kanalları oluşturma, yönetme ve fakrlı kanallara katılma imkanı sayesinde Teamspeak gibi benzerlerine kuvvetli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Üstelik Discord kullanıcıları bir sohbet kanalı açmak ve kullanmak için herhangi bir sunucu kirası ödemek zorunda da değil. Discord sahip olduğu bütün özellikleri ücretsiz olarak sunmasıyla çok daha geçerli bir çözüm olarak öne çıkmakta.

Discord kullanıcıları hangi arkadaşlarının online olduklarını, hangi oyunları oynadıklarını takip edebiliyorlar. Dilerseniz arkadaşlarınızla grup sohbeti yapabilir, dilerseniz yazışabilirsiniz. Uygulamanın yazışma bölümünde resimler, videolar, internet bağlantıları paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca dilediğiniz kullanıcıya özel mesaj da gönderebilirsiniz.

Discord'un sahip olduğu bildirim desteği uygulamayı raid gibi etkinlikleri organize etmek için ideal bir araç yapmakta. Bu özellik sayesinde Discord kullanıcılarına mention gönderebiliyor ve bildirimler almalarını sağlayabiliyorsunuz.

Discord ile sesli sohbet ederken dilerseniz bir tuşa basarak, dilerseniz sesle aktifleştirme yöntemini kullanarak sohbet edebilirsiniz.

ARTILAR

Moderrn yazışma arayüzü

Ücretsiz kanal açma ve kanal izinlerini yönetme imkanı

Bildirimler gönderebilme

EKSİLER

YORUMLAR