Slack 1.5.84 (Android)
Slack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slack uygulaması ile Android cihazlarınızı kullanarak tüm ekibinizle kolayca iletişim kurabiliyorsunuz.

Slack uygulaması, arkadaşları, iş arkadaşları, tanıdıkları ve diğer tüm gerekli kişilerle anında haberleşmek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış ve gruplar oluşturabileceğiniz bir iletişim uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve Android işletim sistemli mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama, en kolay yoldan tüm grup veya takım iletişimini sürdürebilmenize olanak tanıyor.

Oluşturduğunuz gruplara arkadaşlarınızı eklemek oldukça kolay ve arayüzün sade bir şekilde hazırlanmış olması nedeniyle grup yönetiminde bir sıkıntı yaşamayacağınıza inanıyorum. Oluşturulan gruplara tüm üyeler mesajlar gönderebiliyor, dosyalar yükleyebiliyor, fotoğraflar paylaşabiliyor ve dökümanlar ekleyebiliyorlar. Böylece takım yöntemini gerçekleştirirken başka bir platformdan dosyaları gönderme mecburiyeti ortadan kalkıyor.

Kullanıcıların gönderdikleri mesajlara hashtag yani etiketler eklenebiliyor ve böylece daha sonra bu etiketleri kullanarak atılan tüm mesajları filtreleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda çeşitli ek filtreleme seçenekleri sayesinde tüm mesajları okumadan aradığınız bilgilere erişebilirsiniz.

Devamlı olarak topluluk yönetimine ihtiyaç duyanların denemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum. Paylaşımların altına yorum atılabilmesi, favorilere eklenebilmesi ve yeniden paylaşılabilmesi gibi tüm özellikler etkili bir şekilde grup iletişiminin kurulmasına yardımcı olacaktır.

YORUMLAR