Discord 1.3.0 (ios)
Discord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    495

  • Üretici

    Discord Inc.

Discord ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir mobil grup sohbet uygulamasıdır

Discord eğer online oyunlar oynuyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir sesli sohbet uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir grup sohbet sistemi olan Discord temel olarak oyunlardaki büün anlık mesajlaşma ve sesli görüşme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geliştirilmiş bir uygulama. Discord kullanıcıları ücretsiz bir şekilde kanallar açabiliyorlar ve bu kanallarda birden fazla kullanıcı aynı anda sesli görüşme yapabiliyor. Discord bu özelliği sayesinde kanallar açmak ve kullanmak için sunucu kirası ödediğiniz Teamspeak'e göre çok daha avantajlı olmakta. Discord kullanıcıları açtıkları sohbet kanallarındaki izinleri yönetebiliyorlar.

Discord'un modern yazışma arayüzü uygulamayı benzer uygulamalardan bir adım öne taşıyor. Bu özellik sayesinde yazışırken resimler, videolar, internet sayfası bağlantıları ve hashtagler paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz kullanıcıya direkt mesaj gönderebilmeniz mümkün. Discord'u bir etkinlik planlama aracı olarak da kullanabilmeniz mümkün. Uygulama üzerinden hangi kullanıcının online olduğunu ve hangi oyunu oynadığını takip edebilirsiniz. Kullanıcılara mention göndererek onlara bildirimler iletebilirsiniz.

Discord'un sesli sohbet özelliğini aktifleştirmek için 2 yöntem kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz bir tuşa basarak (push to talk) görüşebilir, dilerseniz sesinizi otomatik algılayacak şekilde (voice activation) görüşme yapabilirsiniz.

ARTILAR

Ücretsiz kanal açma ve kanal izinlerini yönetme imkanı

Modern anlık mesajlaşma arayüzü

Bildirimler gönderebilme

EKSİLER

YORUMLAR