Skype 8.67.0.91 (Mac)
Skype
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41,004

  • Üretici

    Skype Limited

Skype ile dünyanın neresinde olursanız olun tüm sevdiklerinizle ücretsiz şekilde mesajlaşabilir ve görüntülü konuşmalar başlatabilirsiniz.

Sesli ve görüntülü konuşma için dünyanın en çok tercih edilen yazılımlarından olan Skype'ın Mac versiyonu.  Skype anlık mesajlaşmanın yanısıra güçlü özelliklerle donatılmış video konferans özelliğiyle dikkat çekiyor. Ayrıca dünyanın her köşesiyle uygun fiyatlarla görüşme imkanını yine program sunuyor. Skype kontörü ile dünyanın her yerindeki sabit hatlar ve cep telefonları uygun fiyatlara aranabiliyor.

HD görüntü kalitesinde görüntülü grup görüşmeleri yapılabilen Skype Mac, ekran paylaşımı araçlarıyla iş görüşmelerinin en çok tercih edilen yazılımı. Sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz Skype SMS gönderme, sesli mesaj, çevrim dışı durumda çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip. Benzersiz özellikleri hızlı, basit, kaliteli ve güvenli yapısı ile yepyeni bir iletişim aracına sahip olacaksınız.

Mesajlaşma programları arasında dünya üzerinde en çok tercih edilen yazılımların başında gelen ve Microsoft'un gücünü arkasına alan Skype, her bilgisayarda yer alması gereken programların başında geliyor.

YORUMLAR