Netflix (Android)
Netflix
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11,907

  • Üretici

    Netflix, Inc.

Netflix, binlerce dizi ve filmi istenilen cihazdan yüksek kalitede izleme seçeneği sunan bir servis.

Netflix, popüler film ve dizileri izleyebileceğiniz abonelik modelli bir servis ve webin yanı sıra mobilden de izleme seçeneği sunuyor. Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan servisde şu anda sadece yurt dışında oynayan dizilerin bölümlerine ve altyazısız filmlere erişilebiliyor ancak yakın zamanda Türkçe dil desteğinin gelecek ve filmlere altyazı opsiyonu eklenecektir diye düşünüyorum.

Aylık belli bir ücret karşılığında yararlanabileceğiniz serviste binlerce dizi ve filme ulaşabiliyorsunuz. İçerikleri dilediğiniz sıklıkta, dilediğiniz zaman izleme şansına sahipsiniz. En güzeli de bir cihazınızda izlemeye başladığınız film/diziye diğer cihazınızdan kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. İzlediğiniz içerikleri oylamanız durumunda Netflix’den önerilerin de sunulduğunu atlamıyım.

Not: Netflix, aylık ücret ödeyerek faydalanabileceğiniz bir servis. HD ve Ultra HD izleme seçeneği sunmayan ve aynı anda sadece tek cihazdan izleme sınırı getiren giriş paketinin fiyatı 15.99 TL. İçerikleri HD ve Ultra HD kalitede, aynı anda hem telefon, hem tablet, hem de televizyonunuzda izlemek isterseniz 39.99 TL olarak fiyatlandırılmış Premium paketi satın almanız gerekiyor.

A'dan Z'ye Netflix

YORUMLAR