Microsoft Word (Android)

Microsoft Word

Microsoft Word
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  17,275

 • Üretici

  Microsoft

Microsoft Word, Android tablet ve telefonlar için tasarlanmış sözcük işlem uygulamasıdır.

En sık kullanılan Office yazılımlarından olan Microsoft Word’ün Android telefon ve tabletler için özel olarak hazırlanmış sürümü. Word belgelerinizi görüntülemenin haricinde yeni bir belge oluşturmak ve mevcut belge üzerinde düzenleme yapmak için de kullanabileceğiniz Office uygulaması ücretsiz olarak geliyor.

Android cihazlar için Word uygulaması, hem arayüz hem de sunduğu seçenekler ile masaüstü bilgisayarda kullandığınızdan farksız. Word belgelerinizi düzenlerken ihtiyaç duyacağınız her şey mobil sürüme aktarılmış; gezinti ve menü seçenekleri de tanıdığımızdan farksız. Biçimlendirme seçenekleri, resim ekleme, tablo stilleri, sayfa düzeni ve daha pek çok Word’ün olmazsa olmazları dokunmatik cihazlarda rahatlıkla kullanabilecek şekilde düzenlenmiş.

Ücretsiz Microsoft hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz Word uygulamasının en güzel yanı tabletiniz veyahut telefonunuzda düzenlediğiniz belgenin eş zamanlı olarak diğer cihazlarınıza kaydedilmesi. Bu sayede tabletinizde açtığınız Word belgesine bilgisayarınızdan, bilgisayarınızda açtığınız Word belgesine tabletinizden erişebiliyor ve düzenlemeye kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Android tabletler için Word uygulaması, e-postalara iliştirilen ve buluttaki Word belgelerini de tanıyor. Böylelikle OneDrive, Dropbox, SharePoint hesabınızda tuttuğunuz belgeleri açmak için başka bir uygulamaya gereksinim duymuyorsunuz.

Gereksinimler:

 • KitKat 4.4 ve üzerinde çalışan (Android M henüz desteklenmiyor.), en az 1 GB RAM' sahip Android cihaza sahip olmanız,
 • Tam Office Deneyimi için Office 365 aboneliğinizin olması gerekiyor.

YORUMLAR