Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar (Dev Liste)

Günümüzde video oyunları gittikçe artan grafik kalitesi ve genişletilmiş oyun dünyaları sunuyorlar.

Demo Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

SpeedRunners

SpeedRunners süper kahraman yarışlarını konu alan bir oyun. Online olarak oynanan oyunda her oyuncu kendi süper kahramanını yöneterek diğer kahramanları geride bırakmaya çalışıyor. İşin güzel yönü ise bu işi yaparken her türlü pisliği yapabiliyor oluşumuz.

Party Hard

Party Hard yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bir oyun. Party Hard'da komşuları gecenin köründe yüksek sesle parti yaparken cinnet geçiren ve bu partiyi sabote etmeye niyetlenen bir adamı kontrol ediyoruz. Bu işi yaparken dikkatli olmanız ve yakalanmamamız gerekiyor.

DiRT Showdown

Yarış oyunlarında usta Codemasters tarafından geliştirilmiş DiRT Showdown'da farklı türde araçlarla farklı kıtalarda yarışlara katılıyoruz. Oyunun grafik kalitesi bir hayli yüksek, buna rağmen çok yüksek sistem gereksinimlerine sahip değil. Wİndows Vista veya üst versiyonlarında oynayabileceğiniz oyunu Steam indirimlerinde makul fiyatlar ile satın alabilmeniz mümkün:

Max Payne 2

Aksiyon oyunları arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan Max Payne 2 halen güzel olarak nitelendirilebilecek grafiklere sahip. Biraz nostalji yapmak isterseniz veya oyunu daha önceden denemediyseniz bu demo versiyonu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz:

Dead State

Dead State post apokaliptik bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığınız bir rol yapma oyunu. Ortaya çıkan bir zombi fekaletinden sonra medeniyetin yok olduğu yerlerde kendi yolumuzu çizmeye çalışıyoruz. Sıra tabanlı bir savaş sistemine yer veren oyun RPG klasiklerine benzer yapısıyla dikkat çekiyor.

Bir sonraki sayfamızda da ücretli oyunlardan bahsedeğiz.

  1. Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar (Dev Liste)
  2. Ücretsiz Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
  3. Demo Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
  4. Ücretli Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

YORUMLAR