Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar (Dev Liste)

Günümüzde video oyunları gittikçe artan grafik kalitesi ve genişletilmiş oyun dünyaları sunuyorlar.

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar (Dev Liste)

Günümüzde video oyunları gittikçe artan grafik kalitesi ve genişletilmiş oyun dünyaları sunuyorlar. Şu sıralar oyun dünyasının gündemini belirleyen E3 2016'da da birbiri ardına yeni oyunlar duyuruluyor. Bu oyunların sistem gereksinimlerine yetişebilmek ise neredeyse imkansız. Sistem toplarken seçtiğiniz parçalar birkaç sene sonra eskirken yeni oyunları yüksek grafik kalitesiyle oynamak mümkün olmuyor. Dizüstü bilgisayarlarımızda ise parça değiştirmek söz konusu değil ve bu da bu tür bilgisayarların oyunlar açısından ömürlerinin daha kısa olması anlamına geliyor. Fakat bu durum canınızı sıkacak bir durum olmamalı.

Neden oyun oynuyoruz? Sorunun cevabı çok basit: eğlenmek için. Peki bilgisayarımız güncel oyunları oynatabilecek kapasitede değilse bu durum eğlenmemize engel olabilir mi? Tabi ki hayır. Güncel oyunları oynayamasanız bile size aynı eğlenceyi; hatta daha fazlasını bile sunabilecek binlerce oyun bulunmakta. İşte biz de bu yazımızda en güzel düşük sistem gereksinimli oyunları bir araya toplayacağız.

Hazırladığımız düşük sistem gereksinimli oyunlar 2016 listesinde birçok farklı türde oyun yer alıyor. Bu oyunları ücretsiz, demo ve ücretli oyunlar olarka gruplandıracağız. Ücretsiz oyunları direkt olarak oynamaya başlayabilir, demo oyunları deneyerek satın almaya karar verebilir veya ücretli oyunlara göz atarak size hitap eden bir seçenek bulabilirsiniz.

Listemize ilk olarak ücretsiz düşük sistem gereksinimli oyunlar ile başlayacağız, takip eden sayfalarda demo ve ücretli oyunlara göz atacağız.

Not: Eğer bir oyunun bilgisayarınızda çalışıp çalışamayacağından emin değilseniz Can You RUN it'ten yararlanabilirsiniz:

  1. Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar (Dev Liste)
  2. Ücretsiz Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
  3. Demo Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar
  4. Ücretli Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

YORUMLAR