En İyi Oyunlar - 2019

2019 bir bakıma oyun endüstrisi için önemli bir yıldı. PC ve konsollar için piyasaya çıkan oyunların çok farklı deneyimler sunmalarının yanı sıra PS4 ile Xbox One'ın son senesi olması açısından da hafıza kazınacak bir yıl oldu.

En İyi Oyunlar - 2019

2019 bir bakıma oyun endüstrisi için önemli bir yıldı. PC ve konsollar için piyasaya çıkan oyunların çok farklı deneyimler sunmalarının yanı sıra PS4 ile Xbox One'ın son senesi olması açısından da hafıza kazınacak bir yıl oldu. Biz de yılın son günlerini yaşadığımız şu dakikalarda 2019'un en iyi oyunları listesini hazırlamadan edemedik.

2019'da oyun dünyası adına en yenilikçi gelişmelerinin başında Google Stadia geliyordu. Google'ın bulut tabanlı oyun dünyasına giriş yapmasının ardından PlayStation Now gibi diğer servisler de vites yükseltmiş, birçok başka şirket bu alana yatırım yapmaya başlamışlardı. 

2019'un en iyi oyunları listesi yine birbirinden iyi oyunları içeriyor. Liste başında The Game Awards'da yılın oyunu ödülü alan Sekiro: Shadows Die Twice yer alıyor. From Software tarafından geliştirilen, PS4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanan oyun, From Software tarzını birebir yakalıyordu. Oyuncuları sonuna kadar zorlayan; ancak bunu yaparken oynanıştan ödün vermeden, düzgünce optimize edilmiş ve rakiplerle yapan Sekiro, bu sefer iyi bir hikayeyi de bizlere sunmuştu.

Listede ikinci sırada yer alan Control ise bizlere Max Payne serisini sunan Redemy Games'ten geldi. Farklı oynanışıyla dikkatleri çeken Control, çok iyi görselleri sayesinde daha çıkmadan milyonlarca oyuncuyu etkilemişti. Mükemmel hikayesi ve oynanışıyla tam puan almayı başaran Control, oldukça sevilmişti.

Üçüncü sırada yer alan Resident Evil 2 ise aslında bizlere yeni bir sunmuyordu: Çok seneler önce çıkan Resindet Evil 2'nin yeniden yapılmış hali olan oyun, buna rağmen bambaşka bir şeyi yapmayı başardı. Eskiyi mükemmel ve yenilikçi şekilde günümüze aktaran oyun, Resident Evil serisini sevenleri memnun ederek 2019'un en iyi oyunları listesindeki yerini aldı.

2019'un en iyi oyunları listesinde sürpriz diyebileceğimiz çıkış ise The Outer Worlds ile geldi. Daha önce piyasaya sürdüğü RPG oyunları ile gönülleri fetheden Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen The Outer Worlds, yine başarılı bir oynanış, gerçek bir RPG deneyimi sunmuştu. 2019'da çıkan en iyi oyunlar listesinin tamamı ise aşağıdaki gibi oldu.

Call of Duty: Modern Warfare 2019

Call of Duty: Modern Warfare 2019

Call of Duty: Modern Warfare 2019 İndir: Efsane FPS, Aksiyon Shooter oyunu Call of Duty Modern Warfare geri döndü!

Resident Evil 2

Resident Evil 2

Resident Evil 2 Remake indir, korku oyunu sevenlerin kesinlikle yapması gereken aramaların başında yer alıyor.

Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends, Battle Royale yani hayatta kalma temasıyla milyonları peşinden sürüklemeye devam ediyor.

ÜCRETSİZ
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5, CAPCOM tarafından geliştirilen, Devil May Cry isimli aksiyon ve hack-and-slash türündeki serinin en son oyunudur.

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice, From Software tarafından geliştirilen ve yine çok zor olmasıyla göze batan bir tür aksiyon oyunudur.

Metro Exodus

Metro Exodus

Metro Exodus, nükleer savaş sonrasında Moskova metrosunda yaşamaya başlayan insanları anlatan bir FPS oyunudur.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order (PC İndir): Jedi olun!

The Outer Worlds

The Outer Worlds

The Outer Worlds indir diyerek, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen harika bir rol yapma dünyasına adım atabilirsiniz.

Borderlands 3

Borderlands 3

Borderlands 3 PC (İndir): Kargaşa geliyor!

Control

Control

Control farklı bir aksiyon oyunudur.

Gears 5

Gears 5

Gears 5 (PC İndir): 60 FPS'de etkileyici HDR ile 4K Ultra çözünürlükte online heyecan verici modlar!

YORUMLAR